RPG World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

RPG World

This is a RPG forum . Enjoy the RPG World ! HAVE FUN !
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hy,hy..Morti prezenta la datorie!!

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Eclair

Eclair


Numarul mesajelor : 53
Data de inscriere : 17/06/2008

Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! Empty
MesajSubiect: Hy,hy..Morti prezenta la datorie!!   Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! Icon_minitimeLun Sept 08, 2008 8:33 pm

Nu stiu unde-mi disparu prezentarea..da ma mai prezint odata:
Ma numesc Simona si am aproape 12 ani,nume de cod:Morti.Sunt din Craiova si sunt o mare fana a animeurilor,sa spun si care imi plac:Kaleido Star,The melancoly of suzumiya haruhi,Fma,Fmp,Bealch,Paradise kiss,Slayers,Inuyasha,Gallery Fake,Honey and Clover,Hell girl si multe altele.Despre mine..sunt o fire nebuantica,aeriana si foarte vesela.Uneori sunt agresiva si ma enervezi cam repede,dar oricum..nu va faceti griji ca nu va iau la omor,pe forumuri sunt cuminte! Scoala nu-mi palce deloc,inca din clasa intai ma rog la Dumnezeu sa ia foc..sau sa dea cineva cu bombe in toate scolile din Craiova.Ascult cam orice fel de muzica,urasc manele si populara,but..ador hip hoppul si mzuica japoneza.Materile mele preferate sunt:ebgleza,romana,istoria geografia.Urasc:biologia,franceza,matematica si muzica.Imi doresc sa devin arheolog pentru ca imi place mult istoaria,dar si egitolog as vrea sa fiu pentru ca ador tot ce tien despre egipt,mumia preferata e nemaipomenitul si renumitul Tutankamon.
Cam atata despre mine..nu vrea sa ma mai lungesc cu vorba,oricum v-am povestit cma toata viata mea,daca aveti intrebari va raspund cuc ea mai mare palcere!
Sus In jos
Lina Inverse
..::Admin Girl::..
Lina Inverse


Numarul mesajelor : 250
Varsta : 32
Localizare : Zephilia
Personaj : Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! 1-81
Personaj 2 : Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! 22-37
Data de inscriere : 31/05/2008

Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! Empty
MesajSubiect: Re: Hy,hy..Morti prezenta la datorie!!   Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 11:13 am

Welcome Morti...
se putea sa nu misuni si tu pe-aci?
am 2 intrebari:
1. cum ti-ar placea sa mori?
2. cine ai vrea sa te omoare? Twisted Evil
Sus In jos
http://www.magicnight.co.nr
Eclair

Eclair


Numarul mesajelor : 53
Data de inscriere : 17/06/2008

Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! Empty
MesajSubiect: Re: Hy,hy..Morti prezenta la datorie!!   Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 11:19 am

Mersi de intampinare..sa iti raspund la intrebari nebuno.. geek
1. cum ti-ar placea sa mori?
Sti cum..calcata de masina
2. cine ai vrea sa te omoare?
Daca ar fi sa ma omoare cineva..nu cred ca ai fi tu aia pentru ca o sa am spanzuri ..si urasc spanzuratoarea...
Sus In jos
Lina Inverse
..::Admin Girl::..
Lina Inverse


Numarul mesajelor : 250
Varsta : 32
Localizare : Zephilia
Personaj : Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! 1-81
Personaj 2 : Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! 22-37
Data de inscriere : 31/05/2008

Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! Empty
MesajSubiect: Re: Hy,hy..Morti prezenta la datorie!!   Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 11:21 am

ai mey ca ti-ar sta frumos atarnata de balcon.....ar avea lumea ce vedea
Sus In jos
http://www.magicnight.co.nr
Eclair

Eclair


Numarul mesajelor : 53
Data de inscriere : 17/06/2008

Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! Empty
MesajSubiect: Re: Hy,hy..Morti prezenta la datorie!!   Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 11:22 am

Daca vrei sa ma omori vi si ma arunci in fata masinii!!Sau il aduci pe extraterestru ala din Alien sa ma pape. Very Happy
Sus In jos
Lina Inverse
..::Admin Girl::..
Lina Inverse


Numarul mesajelor : 250
Varsta : 32
Localizare : Zephilia
Personaj : Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! 1-81
Personaj 2 : Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! 22-37
Data de inscriere : 31/05/2008

Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! Empty
MesajSubiect: Re: Hy,hy..Morti prezenta la datorie!!   Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 11:27 am

ia stai la coada ca pe mine vreau sa ma manance prima ca sa pot sa va bantui
Sus In jos
http://www.magicnight.co.nr
Continut sponsorizat





Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! Empty
MesajSubiect: Re: Hy,hy..Morti prezenta la datorie!!   Hy,hy..Morti prezenta la datorie!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Hy,hy..Morti prezenta la datorie!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG World :: Bun venit!! :: Welcome!!-
Mergi direct la: